Pod naszym patronatem

Z przyjemnością informujemy, że portal Rowerowe-Leszno.pl objął patronat medialny nad rywalizacją "Rowerowa Stolica Polski".

Partnerzy medialni to szalenie istotny element rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. To dzięki mediom można zachęcać kolejnych miłośników turystyki rowerowej do zdobywania kilometrów dla swojego miasta. Tym samym wspólnie tworzony jest niesamowity klimat codziennych rowerowych zmagań, a współpraca między mediami o organizatorem akcji pozwala przekonać kolejnych użytkowników samochodów, że warto zostawić je w garażu i przesiąść się na rower. Taka właśnie jest Rowerowa Stolica Polski – nie tylko dajemy świetną zabawę, ale przede wszystkim przyczyniamy się do budowy czystszego powietrza w naszym mieście. 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower