Fotorelacja ze świątecznego spotkania sportowców 2018

W przedświąteczną niedzielę około 50 osób spotkało się na Polanie Trzech Dębów w Karczmie Borowej na tradycyjnym dorocznym opłatku sportowców. Podczas spotkania nie zabrakło przełamania się opłatkiem, skosztowania pierników i złożenia świątecznych życzeń.

Cieszę się, że spotykamy się po raz kolejny na świątecznym spotkaniu. Życzę wszystkim na przyszły rok wszystkiego dobrego, powodzenia na trasach i najlepszego na święta – mówił Benedykt Dudziak ze stowarzyszenia „Życie Jest Piękne”

Natomiast Łukasz Borowiak, Prezydent Miasta Leszna mówił: Życzę wszystkim zdrowia, bezpiecznej jazdy, biegania i uprawiania sportu. Jestem tutaj, co roku, aby też przy okazji porozmawiać z wieloma osobami, z którymi spotykam się w ciągu roku na różnych imprezach, często organizowanych przez nasze stowarzyszenia. Świąteczne spotkania, chociażby tak jak dzisiejsze sportowców daje wiele uśmiechu, wiele radości, tym bardziej, że mimo kapryśnej pogody do Karczmy Borowej przybyło około 50 osób. Mogę zdradzić, że mimo wielu zaplanowanych zadań dzisiejsze spotkanie na świeżym powietrzu zmobilizowało mnie do przebiegnięcia kilku kilometrów, a kolejne wykonam już w drodze do domu. Cieszę się bardzo, że możemy się dziś tu spotkać.


Spotkanie opłatkowe sportowców 2018

Leszno, Karczma Borowa | 2018-12-23 | fot. Patryk Moryson

UWAGA - PUBLIKOWANIE ZDJĘĆ NA INNYCH STRONACH WYŁĄCZNIE Z PODANIEM ŹRÓDŁA

Opublikowano w Fotorelacje

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower