Sprawa zniszczonego stojaka wyjaśniona

O sile Internetu mogli przekonać się nastolatkowie, którzy przez kopanie i szarpanie uszkodzili stojak rowerowy przy pływalni miejskiej w Lesznie. Po wczorajszym udostępnieniu nagrania przez MOS w Lesznie, który dał czas na dobrowolne zgłoszenie się wandali oraz po wielokrotnym udostępnieniu posta przez internautów znani są już sprawcy całego zdarzenia.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie w tej sprawie zamieścił post na portalu społecznościowym:

Sprawcy zdarzenia zgłosili się sami i dobrowolnie poddali się karze. Spotkanie odbyło się w obecności opiekunów prawnych nastolatków i przedstawicieli Miejskiego Zarządu Dróg i Inwestycji. Niech to wydarzenie będą przestrogą dla innych wandali.

Dodajmy, że koszt jednego stojaka tego typu wraz z montażem to wydatek rzędu 850 złotych. Te zlokalizowane przy pływalni miejskiej zostały zakupione latem ubiegłego roku z budżetu miasta Leszna.

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower