Terminarz LLR 2019

Trwają przygotowania do dziewiątego już sezonu cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej, rozgrywanej po terenach regionu leszczyńskiego. W tym roku odbędzie się siedem imprez zarówno po duktach leśnych jak i szosie.

Czytaj dalej

Święto Niepodległości na rowerach

W 100. rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę zostanie rozegrany jubileuszowy X Rowerowy Puchar Niepodległości w Osiecznej. Zawody będą jednocześnie finałem cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Dla osób zapisanych i opłaconych internetowo przewidziano biało-czerwony gadżet – zimową czapkę.

Czytaj dalej

Setny raz pojadą na „Ustawkę”

"Kolarskie Leszno" to profil społeczności kolarskiej regionu leszczyńskiego prowadzony na Facebooku. Jej celem jest zaproszenie do aktywności wszystkich fanów kolarstwa i umawiania się na wspólne treningi, tak zwane „ustawki”. W środę odbędzie się setna edycja, która została zainaugurowana 10 maja 2016 roku.

Czytaj dalej

Speedrowerowe graffiti

Otoczenie toru speedrowerowego w Lesznie zyskało wiosennego odświeżenia. Na budynku socjalnym, w parkingi i w budce sędziowskiej pojawiły się graffiti nawiązujące do sportu speedrowerowego.

Czytaj dalej

Podsumowanie sezonu 1 grudnia

Corocznie na zakończenie sezonu cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej jej organizatorzy zapraszają na uroczystą Galę, na której nastąpi podsumowanie sezonu 2018 oraz wręczenie pucharów dla najlepszych kolarzy.

Czytaj dalej

Concrete Slabs Contest po raz piąty

21 lipca leszczyńska Skateplaza będzie areną zmagań zawodników BMX podczas zawodów Concrete Slabs Contest, imprezy uznanej wydarzeniem roku 2014 według Polskiej Gali BMX. Impreza rozpocznie się od godz. 12.00, a jej finał zaplanowano na 17.00.

Czytaj dalej

Lato w mieście z rowerami

Urząd Miasta Leszna opublikował wykaz ofert wakacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. „Lato w mieście 2018". Znalazły się w niej i takie związane z rowerami. Wydział Edukacji zastrzega, że dzieci i młodzież biorąca udział we wszystkich zajęciach zobowiązana są do przedłożenia pisemnej zgody rodziców na uczestniczenie w zajęciach.

Czytaj dalej

Wygraj rower z Radiem ZET

Leszno znalazło się na trasie „Rowerowego Kwietnia z Radiem ZET”. 13 kwietnia (piątek) w miasteczku rowerowych, które zostanie zlokalizowane na leszczyńskim rynku będzie można powalczyć o rowery marki Kross.

Czytaj dalej

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower