Scott Test Tour 2018 w Lesznie

W salonie rowerowym Euro-rower.pl przy ul. 17 Stycznia 45 w Lesznie będzie prowadzona będzie impreza pod nazwą Scott Test Tour 2018. Każda zarejestrowana osoba będzie miała okazję do testowania rowerów marki Scott w dniach 3-4 marca 2018 roku.

Akcja organizowana jest przez sklep Euro-rower.pl we współpracy z polskim przedstawicielem marki Scott. Do testu udostępnionych jest ponad 50 rożnych modeli, począwszy od rowerów górskich i szosowych, przez przełajowe po elektryczne. Aby wziąć udział w testach należy w pierwszej kolejności wybrać interesujący rower i termin rezerwacji (godz. 10.00, 12.30, 15.00). 

Testowanie rowerów odbędzie się w grupach z przewodnikiem, którzy zadbają o prawidłowy przebieg testów i trasę – planowany dystans do pokonania wyniesie ok. 25-30 km w czasie ok. 90-120 minut.

Rower udostępniony jest do testów po podpisaniu umowy najmu, która wypełniana jest na miejscu przed rozpoczęciem testowania sprzętu. Podstawowa opłata rezerwacyjna za jeden dzień testów wynosi 29 złotych. Akcja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, po okazaniu dowodu osobistego w dniu testowania roweru. 

Każda osoba biorąca udział w testach musi posiadać własny kask na głowę oraz pedały. Zapisy prowadzone są do 01.03.2018 do godz. 12.00.

Więcej informacji na stronie www.euro-rower.pl

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower