Wygraj rower z Radiem ZET

Leszno znalazło się na trasie „Rowerowego Kwietnia z Radiem ZET”. 13 kwietnia (piątek) w miasteczku rowerowych, które zostanie zlokalizowane na leszczyńskim rynku będzie można powalczyć o rowery marki Kross.

Konkurs odbywa się od 9 do 13 kwietnia w pięciu miastach, oprócz Leszna także w Olsztynie, Grudziądzu, Płocku i Kaliszu. W każdym z tych miast w miasteczkach rowerowych odbędą się cztery rundy konkursowe (rundy), w której przyznana będzie jedna nagroda.

A są nimi łącznie 15 rowerów MTB marki Kross Hexagon 2.0 o wartości blisko 1,2 tys. zł, oraz 5 kolarzówek marki Kross Vento 1.0, który wart jest ponad 1,7 tys. zł.

Event odbędzie się od godz. 14.00 do 18.00 na Rynku w Lesznie. Oprócz konkursu udostępnione zostaną specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi i wiele innych atrakcji. Dodatkowo odbędą się specjalne pokazy nowoczesnego roweru elektrycznego marki Kross.

Na znak organizatora pierwszych 10 uczestników przystąpią do etapu zgłoszeniowego, dalej uczestnicy zostaną dobrani w dwuosobowe pary, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Następnie każda para przystąpi do treningu, który będzie polegał na jeździe na rowerach trenażowych. Zadaniem uczestnika jest pokonanie jak najdłuższego dystansu w czasie określonym przez organizatora. Po zakończeniu rywalizacji zapisany zostanie wynik dla każdego uczestnika. W każdej rundzie uczestnik, który podczas treningu pokona najdłuższy dystans wygrywa nagrodę w postaci roweru marki Kross.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora - LINK

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower