Podsumowanie sezonu (#4): Leszczyńska Liga Rowerowa 2017

Siódmy sezon cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej przeszedł do historii. Niemałe osiągnięcie dokonał Adam Adamkiewicz z REAL 64-sto, wygrywając trzeci rok z rzędu klasyfikację generalną. Zobacz, którzy kolarze odebrali statuetki i dyplomy podczas uroczystego podsumowania cyklu.

Czytaj dalej

Teamowe spotkanie w Zieleńcu

Team Strefasportu.pl MW Invest na zakończenie sezonu 2017 przebywa na zgrupowaniu w Zieleńcu. Bierze w niej udział liczna 50-osobowa grupa.

Podsumowanie sezonu (#2): Kaczmarek Electric MTB 2017

Kolejnym cyklem w naszym podsumowaniu sezonu jest Kaczmarek Electric MTB 2017. Zobacz, którzy kolarze reprezentujący teamy z regionu leszczyńskiego uplasowali się na czołowych miejscach w klasyfikacjach generalnych.

Kibicujemy Mikołajowi!

Jak już informowaliśmy w norweskim Bergen odbywają się mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym. Pochodzący z Lipna Mikołaj Konieczny będzie rywalizował w sobotę w wyścigu ze startu wspólnego. Zmagania będą transmitowane przez Eurosport i TVP Sport.

Leszno ponownie przyjazne rowerzystom

Kilka tygodni temu Miasto Leszno po raz drugi z rzędu zdobyło certyfikat „Gmina Przyjazna Rowerzystów” w kategorii gmin od 30 do 100 tysięcy mieszkańców, w ogólnopolskim konkursie zainicjowanym przez PTTK.

Podsumowanie sezonu (#3): Bike Maraton 2017

Wraz z kolejnym tygodniem kontynuujemy podsumowanie sezonu 2017. Dziś piszemy o kolarzach reprezentujący teamy z regionu leszczyńskiego, którzy uplasowali się na czołowych miejscach w klasyfikacji generalnej cyklu Bike Maraton.

Podsumowanie sezonu (#1): Solid MTB Maraton

Sezon wyścigów dobiega końca, czas więc na podsumowania cykli, które odbyły się w naszym regionie lub też zawodnicy reprezentujący teamy z regionu leszczyńskiego uplasowali się w czołowych miejscach klasyfikacjach generalnych. Podsumowanie zaczynamy od cyklu Solid MTB Maraton 2017.

Wywiad z ultramaratończykiem

Kosma Szafraniak, 26-latek z Leszna pod koniec sierpnia zmierzył się z Maratonem Rowerowym Dookoła Polski, zwyciężając w kategorii Total Extrem. Dystans 3142 km pokonał wyłącznie o własnych siłach bez pomocy z zewnątrz dokładnie w 7 dni, 7 godzin i 7 minut. W "Rozmowach Elki" w Radio Elka mówił zmaganiach na trasie, kibicach, rywalach oraz planach na przyszłość. Jak przyznał był to jego największy wyczyn w życiu. Audycji posłuchasz pod tym linkiem.