W sobotę świąteczne spotkanie sportowców

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne” od kilkunastu lat organizuje na Polanie Trzech Dębów w Karczmie Borowej doroczne spotkanie opłatkowe sportowców. W tym roku wydarzenie odbędzie się w przeddzień Wigilii 23 grudnia o godzinie 10:00.

Podobnie jak rok temu opłatek organizuje „Życie Jest Piękne” wraz z Policyjnym Stowarzyszeniem Sportowców „Pozytywnie Zakręceni”. Zaproszenie kierowane jest do rowerzystów, biegaczy, kijkarzy i sportowców pozostałych dyscyplin.

Podczas spotkania nie zabraknie przełamania się opłatkiem, złożenia życzeń, skosztowania świątecznych pierników, z pewnością także rozmów o planach na nadchodzący sezon.

Po spotkaniu każdy według własnych upodobań będzie mógł wybrać się na trening lub spacer po trasach Nadleśnictwa Karczma Borowa.

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower