Zmierz się na wirtualnej trasie TdP

W sklepie Konwa Bike Leszno po raz drugi odbywa się wyścig na trenażerze o nazwie Elite Race. Każdy uczestnik otrzyma upominek, a pula nagród wynosi 1400 złotych. Rywalizacja trwa do końca stycznia.

Elite Race jest to jedyny w swoim rodzaju wyścig, ponieważ odbywa się na trenażerze na terenie sklepu Konwa Bike Leszno. Do przejechania jest wirtualna trasa o długości 3 kilometrów. W tym roku jest to fragment trasy Tour de Pologne z Bukowiny Tatrzańskiej, więc poziom trudności jest  wysoki – mówi Wojtek Tycnej z Konwa Bike Leszno.

Trzy najlepsze czasy wyłonione podczas eliminacji w kategorii kobiety oraz mężczyźni wejdą do finału, który odbędzie się 11 lutego 2018r. Dodajmy, że rywalizacja odbywa się w 30 sklepach rowerowych w całej Polsce.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 660110858 lub osobiście w sklepie Konwa Bike Leszno, który mieści się w Święciechowie przy ulicy Leszczyńskiej 31, przy trasie Leszno-Święciechowa.

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower