Kalendarz:
Zawody MTB
Data:
05 sierpień 2017 9:30 - 15:00
Lokalizacja:
Autor:
Mateusz Kalitka
URL:
http://leszczynskaligarowerowa.pl/

Opis

W sobotę 5 sierpnia wystartuje ósma edycja MTB Maratonu o Puchar LUKS Orzeł Lipno, imprezy zaliczanej do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. W ramach zawodów odbędą się Mistrzostwa OSP i PSP. Zapisy trwają do 2 sierpnia.

Kolarze zmagań się będą po sprawdzonej trasie pośród lasów i terenów przyległych leśnictwa Błotkowo, głównie drogami, ścieżkami i duktami gruntowymi. Start zostanie zlokalizowany w Błotkowie, natomiast meta przy Ranczu Smyczyna. W ramach opłaty startowe zawodnicy otrzymają pamiątkowy medal, a najlepsi puchary i gratyfikacje finansowe.

Dystanse:
mega – 62 km (4 pętle)
mini – 31 km (2 pętle)
junior – 15,5 km (1 pętla)
młodzik – 7 km (1 mniejsza pętla)

Wpisowe:
40 zł – płatne przelewem do 02.08
50 zł – płatne gotówką w dniu 04.08
70 zł – płatne gotówką w dniu 05.08
0 zł – kategorie młodzieżowe
10 zł – jednorazowa opłata za numer startowy LLR

Dodatkowa klasyfikacja:
W ramach maratonu zostaną rozegrane III Otwarte Mistrzostwa MTB Strażaków PSP i OSP o puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie oraz Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Lesznie. Prawo do klasyfikacji są czynni lub emerytowani strażący PSP oraz członkowie OSP. Rywalizacja odbędzie się na 31 km dystansie mini.

Regulamin i zapisy:
www.leszczynskaligarowerowa.pl


Location information

Smyczyna

Region:
Gmina Lipno
Miasto:
Smyczyna

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower