Kalendarz:
Zawody MTB
Data:
10 wrzesień 2017 9:30 - 15:30
Lokalizacja:
Autor:
Mateusz Kalitka

Opis

10 września po gminie Osieczna będą rywalizować kolarze w kolejnej edycji Ciesiółka Auto Group Real 64-sto MTB Maraton. W ramach imprezy zostaną rozegrane Mistrzostwa Branży Budowlanej. Wyścig zaliczany jest do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.


Miasteczko zawodów zostanie wyznaczone w sprawdzonej lokalizacji – na terenie Dworku Jeziorki. Trasa maratonu interwałowa, będzie wiodła duktami leśnymi czasem odcinkami piaszczystymi i fragmentami utwardzonymi. Ponadto zawodnicy będą się zmagać z kilkoma stromymi podjazdami i zjazdami. Na trasie występują kamienie i korzenie.

Dystanse:

  • hobby – ok. 22 km
  • mini – ok. 38 km
  • mega – ok. 60 km

Opłaty:

  • 40 zł - płatne przelewem na konto organizatora do dn. 09.09.2017
  • 70 zł - płatne w biurze zawodów

Wyścigiem towarzyszącym będzie rywalizacja najmłodszych adeptów kolarstwa. Warunkiem otrzymania medalu i pakietu dla dzieci jest dokonanie rejestracji do dnia 06.09.2017. Rejestracje należy składać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Robert Syc tel. 506071686

Dodajmy, że dla pierwszych zapisanych i opłaconych 250 zawodników czapeczka w prezencie. Ponadto do wygrania nagrody o łącznej wartości 10 tysięcy złotych.

Zapisy i regulamin dostępny na stronie www.leszczynskaligarowerowa.pl

 

Location information

Jeziorki

Region:
Gmina Osieczna
Miasto:
Jeziorki

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower