Kalendarz:
Rajdy rowerowe
Data:
16 czerwiec 2018
Lokalizacja:
Autor:
Mateusz Kalitka

Opis

[POD NASZYM PATRONATEM] Organizacja Turystyczna Leszno-Region zaprasza w sobotę 16 czerwca na rajd rowerowy z metą przy zalewie w Rydzynie. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Trasa rajdu „Rowerem przez Leszno-Region” prowadzić pięknymi zakątkami Regionu Leszczyńskiego
z terenu gmin zrzeszonych w Organizacji Turystycznej Leszno-Region. Start nastąpi z czterech lokalizacji Leszna, Rydzyny, Krzemieniewa i Lipno, by po przejechaniu kilometrów spotkać się na mecie, przy zalewie w Rydzynie. Tam zaplanowano dla wszystkich zapisanych rowerzystów ciepły posiłek, a także konkursy z nagrodami.

Zapisy z podaniem imienia, nazwiska, adresu i numery PESEL wprowadzone są do dnia 15 czerwca 2018 r. do godz. 12.00.

Miasto Leszno, gmina Przemęt, Wijewo, Święciechowa
- Centrum Informacji Turystycznej
- Marek Jankowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- tel. /65/ 529-81-91

Gmina Lipno
- Urząd Gminy Lipno
- Marika Kokornaczyk-Wilczyńska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- tel. /65/ 534-09-11

Gmina Rydzyna
- Rydzyński Ośrodek Kultury
- Danuta Baryga, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- tel. /65/ 528-05-83

Gmina Krzemieniewo
- Urząd Gminy Krzemieniewo
- Tomasz Stachowiak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- tel. /65/ 536-92-31

Udział w rajdzie jest bezpłatny.
Patronat medialny portal Rowerowe-Leszno.pl

Location information

Rydzyna

Miasto:
Rydzyna

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower