Kalendarz:
Inne wydarzenia
Data:
01 grudzień 2018 18:00 - 21:00
Lokalizacja:
Autor:
Mateusz Kalitka

Opis

Corocznie na zakończenie sezonu cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej jej organizatorzy zapraszają na uroczystą Galę, na której nastąpi podsumowanie sezonu 2018 oraz wręczenie pucharów dla najlepszych kolarzy. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia (sobota) o godzinie 18.00 w sali bankietowej „Finezja” przy ulicy Strzeleckiej w Lesznie (korona stadionu im. Alfreda Smoczyka).

Organizatorzy zwracają się z prośba do teamów o rezerwowanie boksów, które będą umiejscowione blisko ceremonii rozdania nagród dla najlepszych zawodników w klasyfikacjach generalnych – indywidualnych z podziałem na open i kategorie, drużynowych oraz szkolnej, której patronat honorowy objął Prezydent Miasta Leszna.

Rezerwacje boksów można dokonać mailowo z podaniem nazwy teamu i ilości osób na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla osób, które chcą uczestniczyć w Gali, lecz nie są zainteresowane boksami ani konsumpcją wstęp darmowy w dalszej części sali.

Location information

Restauracja Finezja

Miasto:
Leszno

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower