Ścigali się w Strzelcach Krajeńskich

Siódmy maraton w ramach cyklu Kaczmarek Electric MTB rozegrano w Strzelcach Krajeńskich. W klasyfikacjach open dystansu giga i mega na trzecich miejscach uplasowali się Maciej Kasprzak i  Emilian Pajzert (oboje REAL 64-sto).

Rywalizacja odbyła się na czterech dystansach o długości ok. 80 km giga, ok. 51 km mega, ok. 22 km mini i ok. 8 km młodzik. Przewyższenia na trasie wyniosły kolejno 1500, 800 i 200 metrów.

Maraton odbył się pomyślnie dla kolarzy REAL 64-sto. Na najdłuższej trasie na 3 miejscu open uplasował się Maciej Kasprzak, który finiszował wraz z innym kolarze. Ponadto w „top 10” siódmy był Grzegorz Grabarek. W rywalizacji kobiet zwyciężyła Katarzyna Hendrzyk-Majewska. Rywalizacja na dystansie mega zakończyła się pomyślnie dla Emila Pajzerta, który na metę wjechał jako trzeci.

Kolarze, którzy stanęli na podium w kategoriach wiekowych:

1/KElita giga - K.Hendrzyk-Majewska (REAL 64-sto)
3/KElita giga - Maciej Kasprzak (REAL 64-sto)
3/M4 giga - Adam Kędzia (Strefasportu.pl MW Invest)

1/M1 mega - Emilian Pajzert (REAL 64-sto)
2/K4 mega - Iwona Chyła (REAL 64-sto)

1/K2 mini - Tumiłowicz Sylwia (DGR Racing Team)
2/M1 mini - Michał Kaźmierczak (REAL 64-sto)
2/MJM mini - Kacper Fiszer (REAL 64-sto)
3/M1 mini - Łuksz Zielony (DGR Racing Team)
3/K4 mini - Magdalena Zimniak (Galibier Bikefun Team)

Fot. Facebook / Fotomtb.pl

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower