Ścigali się w Nowej Soli

W Nowej Soli rozegrano przedostatni wyścig zaliczany do cyklu Kaczmarek Electic MTB. Zobacz kto i na jakim miejscui stanął na podium.

Kolarze rywalizowali na czterech dystansach 74,5 km giga, 49 km mega, 31 km mini oraz 7,2 km młodzik, na których przewyższenia wyniosły kolejno 1000, 560 i 260 metrów.

W klasyfikacji open mini na podium stanął Wojciech Mizuro (REAL 64-sto) zajmując drugie miejsce, z kolei druga wśród kobiet była Sylwia Tumiłowicz (DGR Racing Team).

Natomiast w „top 10” najdłuższego dystansu na szóstej pozycji uplasował się Maciej Kasprzak, siódmy był Grzegorz Grabarek a dziesiąty Mateusz Lewandowski. W rywalizacji zawodniczek najszybsza była Katarzyna Hendrzyk-Majewska (wszyscy REAL 64-sto).