Sława zaprasza kolarzy

W niedzielę 17 września w Sławie, miejscowości graniczącej z powiatem leszczyńskim zostanie rozegrany finałowy wyścig cyklu Solid MTB Maraton.

Stowarzyszanie Solid Sport Events zaprasza miłośników dwóch kółek do wyścigu po terenach gminy Sława. Początek trasy spokojny, po dojeździe do Wzgórza Pszczółkowskiego na kolarzy czekać będą wyczerpujące podjazdy i bardzo szybkie zjazdy. Punktem kulminacyjnym będzie Stara Winna Góra, wnosząca się na wysokość 131 m n.p.m.

Podczas głównego wyścigu odbędzie się także wyścig dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat z podziałem na cztery kategorie wiekowe. Organizatorzy proszą o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zainteresowanych wyścigiem opiekunów.

Dystanse:

  • 29 km – mini
  • 44 km – mega
  • 64 km - giga

Opłaty startowe:

  • 50 zł – płatne przelewem nie później niż 4 dni przed maratonem
  • 70 zł – płatne gotówką w dniu zawodów
  • 10 zł – jednorazowa opłata za numer startowy (na cały sezon cyklu)

Zapisy i regulamin: www.solidmtb.pl

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower