Ostatnie ściganie w Kaczmarku

W Wolsztynie jak co roku zakończono kolejny sezon cyklu Kaczmarek Electric MTB 2017. Na trasie giga triumfował Grzegorz Grabarek z REAL 64-sto.

Maraton rozegrano na trasie, która wiodła na północ od Wolsztyna. Zmagania toczyły się czterech dystansach o długości ok. 72 km giga, ok. 43 km mega, ok. 28,5 km mini oraz ok. 6,8 km młodzik. Przewyższenia na trasie wyniosły kolejno 680, 350 i 160 metrów.

Na dystansie giga o zwycięstwo w bezpośredniej rywalizacji walczyło trzech kolarzy. Triumfował w nim Grzegorz Grabarek (REAL 64-sto), który wyścig ukończył w czasie 2:46:21. Tuż za nim był Mateusz Gil (Euro Bike Kaczmarek Electric MTB) a sekundę później Przemysław Rozwalka (Strefasportu.pl MW Invest).

W „top 10” uplasowali się ponadto Maciej Kasprzak na szóstym miejscu oraz dziesiąty Marcin Sapa. W zmaganiach kobiet trzecia na mecie była Katarzyna Hendrzyk-Majewska (wszyscy REAL 64-sto).

Na trasie mini w gronie zawodniczek drugie miejsce open zajęła Sylwia Tumiłowicz (DGR Racing Team). Natomiast w wyścigu młodzików, którzy ścigali się w okolicy miasteczka zawodów trzeci był Kacper Bartkowiak (REAL 64-sto).

Zawodnicy reprezentujący lokalne teamy, którzy stanęli na podium:

1/Melita giga - Grabarek Grzegorz (REAL 64-sto)
3/Melita giga - Rozwalka Przemysław (Strefasportu.pl MW Invest)
3/M4 giga - Chyła Mariusz (REAL 64-sto)
3/Kelita giga - Hendrzyk-Majewska Katarzyna (REAL 64-sto)

1/M1 mega - Pajzert Emilian (REAL 64-sto)
2/K2 mega - Rozwalka Marta (Strefasportu.pl MW Invest)
3/K3 mega - Dembska Hanna (Kross Euro-rower.pl)
3/K4 mega - Chyła Iwona (REAL 64-sto)
3/M1 mega - Kaźmierczak Michał (REAL 64-sto)

2/K2 mini - Tumiłowicz Sylwia (DGR Racing Team)
2/M1 mini - Kutrowski Błażej (Strefasportu.pl MW Invest)
3/MJM mini - Fiszer Kacper (REAL 64-sto)

3/Młodzik - Bartkowiak Kacper (REAL 64-sto)

(fot. FB / DGR Racing Team)

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower