Ścigali się w okolicach Mchów

22 kwietnia po duktach leśnych w okolicach Mchów (pow. Śremski) rozegrano drugi wyścig z cyklu Solid MTB Maraton. Drugi w open mini był Błażej Kutrowski (Strefasportu.pl MW Invest).

Na najdłużej 65 kilometrowej trasie tuż za podium uplasował się Paweł Wasiński, w pierwszej dziesiątce był także Przemysław Rozwalka (oboje Strefasportu.pl MW Invest). W „top 10” na 41-kilometrowej trasie mega szóste miejsce zajął Kacper Jabłoński (Strefasportu.pl MW Invest) a tuż za nim Mateusz Lewandowski (REAL 64-sto). Natomiast na trasie mini liczącej 28,5 km „srebro” zdobył Błażej Kutrowski (Strefasportu.pl MW Invest), na szóstej lokacie uplasował się Jakub Mądry (REAL 64-sto), ósmej Marek Wawrowski (Spinko Leszno) i dziesiątej Mirosław Kajoch (Galibier Bikefun Team).

Wśród startujących kolarzy reprezentujących teamy regionu leszczyńskiego na podium stanęli:

• 3/M2 giga – Paweł Wasiński (Strefasportu.pl MW Invest)
  • 3/M3 giga – Michał Stachowski (REAL 64-sto)