Udane zmagania w cyklu KE MTB

W poprzedni weekend Krosno Odrzańskie było miejscem zmagań cyklu Kaczmarek Electric MTB. Na podium na głównych dystansach stanęli Grzegorz Grabarek, Michał Kaźmierczak (oboje REAL 64-sto) oraz Błażej Kutrowski (Strefasportu.pl MW Invest).

Początkowe 3,5 kilometra wiodły po bardzo szybkim i szerokim dojeździe do pętli. Dalej trasa została wyznaczona pomiędzy polami oraz lasem, w którym kolarze zmagali się z podjazdami i zjazdami.

Na 82 kilometrowej trasie zwyciężył z czasem 03:03:41 Mariusz Gil z Euro Bike Kaczmarek Electric Team. Po niespełna dwóch minutach na mecie zameldował się Grzegorz Grabarek (REAL 64-sto), który był lepszy w bezpośredniej rywalizacji z Andrzejem Kaiserem także z teamu zwycięzcy. W pierwszej dziesiątce uplasował się także Przemysław Rozwalka (Strefasportu.pl MW Invest) – był ósmy.

Natomiast na 57 km dystansie mega „srebro” zdobył Michał Kaźmierczak (REAL 64-sto), a Mariusz Chyła (oboje REAL 64-sto) był siódmy. Także na podium, lecz 32 km trasy mini stanął kolarz reprezentujący team z naszego regionu – był nim na trzeciej pozycji Błażej Kutrowski (Strefasportu.pl MW Invest).