Na podium w Road Tour

Udany wyścig mają za sobą kolarze Strefasportu.pl MW Invest, którzy w okolicach miejscowości Głowno (woj. łódzkie) ścigali się maratonie szosowym Cisowianka Road Tour. Na krótszej trasie triumfował Damian Miela, a trzeci był Paweł Wasiński. Na podium stanął ponadto Michał Zaworski.

Zawody rozegrano na pętlach o długości 25 kilometrów, kolarze mieli do pokonania 2 okrążenia w przypadku dystansu 1/2Pro i 4 dla trasy Pro.

Na krótszej trasie z czasem 1:27:28 zwyciężył Damian Miela. Walka o drugie miejsce toczyła się dosłownie do samego końca, gdyż Paweł Wasiński przegrał tą pozycję o niespełna pół sekundy, ostatecznie uplasował się na trzeciej pozycji.

Także na tych samych miejscach zostali sklasyfikowani w kategorii M-20. Natomiast drugi w kategorii M-30 był Michał Zaworski – do zwycięstwa zabrakło sekundy.

Fot. Facebook / Strefasportu.pl

 

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower