Damian Miela drugi w Szosowym Klasyku

Reprezentujący barwy teamu Strefasportu.pl MW Invest Damian Miela był drugi w klasyfikacji open podczas Szosowego Klasyku Grodziec.

Podobnie jak w ubiegłym roku trasa wiodła po szosach i ulicach gminy Grębocie, natomiast start i metę zlokalizowano w Grodowcu (powiat polkowicki). Zawodnicy ścigali się na rundach, każda licząca 27,5 km.

Kolarz startował na dystansie Pro liczącym 110 kilometrów. Po przejechaniu 18 km był dwunasty, jednak już na kolejnym międzyczasie zlokalizowanym prawie 10 kilometrów dalej zajmował pierwsze miejsce. Do mety trzymał się w czołówce wyścigu. Zawody ukończył w czasie 2 godzin 46 minut i 9 sekund, z zaledwie sekundą straty do triumfatora.

Damian Miela uciekał w 3 osobowej grupie która sukcesywnie powiększała przewagę nad peletonem. Na finiszu był drugi. Wielkie brawa! - informuje profil Strefasportu.pl

fot. Facebook / Strefasportu.pl

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower