Mistrzostwa Polski Marsters i Cyklosport

Podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski Marsters i Cyklosport w kolarstwie szosowym Przemek Rozwalka (Strefasportu.pl MW Invest) został V-ce mistrzem cyklosport a Krzysztof Paterka (LKK Team) w klasyfikacji Masters M40-A.

Zawody rozegrano 23 lipca w Sierocku (woj. mazowieckie). Przemek rywalizował na 54 kilometrowej trasie, a walka o podium toczyła się do ostatnich metrów. Wyścig ukończył w czasie 3 godzin 20 minut i 12 sekund zajmując drugie miejsce. Do triumfatora stracił zaledwie dwie sekundy. Na tym samym dystansie rywalizował także jego klubowy kolega Damian Miela, który uplasował się na szóstym miejscu.

Z kolei w zmaganiach masterów w kategorii M40-A także drugie miejsce zajął Krzysztof Paterka (LKK Team). Trasę o długości 102 kilometrów pokonał w czasie 2 godzin, 21 minut i 34 sekund, z trzy sekundową stratą do zwycięzcy.

Dodajmy, że w imprezie startował także Jerzy Rogalski z Leszna (Merx Team Wągrowiec) – na 86 kilometrowym dystansie był piąty.