Paterka najszybszy na Torze Poznań

16 sierpnia na Torze Poznań rozegrano kolejną edycję „Kolarskiego Czwartku”. Triumfował w niej Krzysztof Paterka z LKK Team.

Impreza odbywa się cyklicznie co tydzień na torze wyścigowym zlokalizowanym w okolicy lotniska Poznań-Ławica. Podczas ostatniego wyścigu kolarze mierzyli się z 61 kilometrowy dystansem.

O zwycięstwo bezpośrednio rywalizowało ze sobą trzech kolarz. Krzysztof Paterka okazał się najszybszy, wyścig ukończył w czasie 1 godziny 23 minut i 4 sekund.

Dodajmy, że w imprezie startował także Adam Adamkiewicz (REAL 64-sto), który uplasował się na czwarty miejscu open.