Konieczny będzie ścigał się w Norwegii

Pochodzący z Lipna Mikołaj Konieczny znalazł się w składzie reprezentacji Polski, który weźmie udział w mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym odbywających się w norweskim Bergen.

Polski Związek Kolarski ogłosił skład reprezentacji w czwartek. W gronie pięciu juniorów jest Mikołaj Konieczny, zawodnik KKS Gostyń i uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy.

Pełnoletni od trzech miesięcy kolarz wywodzący się z LUKS Orzeł Lipno w Norwegii będzie ścigał się pod okiem trenerów kadry narodowej Waldemara Cebuli i Tomasza Owsiana. Mikołaj wystartuje w wyścigu ze startu wspólnego.

Warto nadmienić, że na MŚ, które odbędą się od 16 do 24 września zostali powołani także m.in Rafał Majka, Michał Kwiatkowski, Maciej Bodnar, Michał Gołaś i Katarzyna Niewiadoma.

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower