Kutrowski pierwszy w M1 na szosie

Ośmiu kolarzy w strojach lokalnych klubów wystartowało w okolicach Stargardu, imprezie zaliczanej do cyklu Supermaratony – Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych. Pierwsze miejsce w kategorii M1 mini zajął Błażej Kutrowski (Strefasportu.pl MW Invest).

Zawodnicy, którzy reprezentowali barwy Strefasportu.pl MW Invest, DGR Racing Team oraz Brzechwa Team wystartowali na dystansie mini w klasyfikacji rower szosowy, którego długość wyniosła 65 kilometrów.

Na najwyższym stopniu podium w kategorii M1 stanął Błażej Kutrowski, który wyścig ukończył w czasie 01:48:08.