Speedrower: Trenują i edukują

Zawodnicy Leszczyńskiego Klubu Speedrowerowego „Szawer” przygotowują się do sezonu 2018. W wolnym czasie od treningu zachęcają do wstąpienia w szeregi klubu.

Czytaj dalej

M.Ludwiczak w drodze na Mistrzostwach Świata

Od najbliższego poniedziałku w Australii zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w speedrowerze, które potrwają do 3 grudnia. W gronie biało-czerwonych jest Mateusz Ludwiczak, zawodnik LKS „Szawer” Leszno.

Ekstraliga: Drużynowe srebro "Szawera"

Team LKS „Szawer” Leszno został Drużynowym v-ce Mistrzem Polski w speedrowerze. W ostatnim meczu ligowym wygrali z ULKS Mustang Żołędowo 87 do 68.

IV miejsce „Szawera” w DPP

W niedzielę w Częstochowie rozegrano ostatnią rundę Pucharu Polski w speedrowerze. W klasyfikacji generalnej drużynowej LKS „Szawer” Leszno uplasował się tuż za podium.

Zając trzeci w Turnieju Niepodległości

11 listopada w Ostrowie Wielkopolskim rozegrano doroczny Turniej Niepodległości, który oficjalnie zakończył sezon speedrowerowy 2017 w Polsce. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajął Arkadiusz Zając (LKS Szawer Leszno).

Towarzyski mecz speedrowerzystów

Toruń było gospodarzem Gali Zakończenia Sezonu w speedrowerze, podczas której rozdano puchary i medale dla najlepszych ekip. W ramach imprezy rozegrano towarzyskie spotkanie pomiędzy DPM a reprezentacją Ligi, czyli pozostałej części Ekstraligi.

„Szawer” v-ce Mistrzem Polski Juniorów

Leszczyński Klub Speedrowerowy „Szawer” podczas odbywających się w Toruniu Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów zajął drugie miejsce. Z teamem TSŻ Toruń przegrali zaledwie jednym punktem.

Michalski II v-ce Mistrzem Polski Juniorów

Mikołaj Michalski z LKS "Szawer" Leszno podczas odbywających się w Zielonej Górze Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów w speedrowerze zajął trzecie miejsce. Jego klubowy kolega Hubert Kielaszewski uplasował się tuż za podium.