Ostatnie spotkanie w Lesznie

W niedzielę 10 września odbędą się ostatnie zawody speedrowerowe na leszczyńskim torze. W IX rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski LKS „Szawer” Leszno zmierzy się z drużyną PKS Wiraż Rowery Burghardt Ostrów Wielkopolski.

Tegoroczne Mistrzostwo Polski zapewnił już sobie TSŻ Toruń, nie przegrywając żadnego meczu. Jednak po ostatnim triumfie w rozgrywkach Ekstraligi leszczyński team awansowała na drugą pozycję, co otwarło możliwość wywalczenia srebrnego medalu.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obu tych drużyn górą okazał się „Szawer”, wygrywając różnicą punktów 76-81.

Drużyna z Leszna pokonując Ostrów Wielkopolski, umocni się na pozycji v-ce lidera rozgrywek. W ostatnia 10 rundzie zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski Leszczynianie udadzą się do Żołędowa, gdzie z zaliczką 31 punktów z pierwszego meczu w Lesznie będą chcieli wygrać na trudnym ternie nieopodal Bydgoszczy i przypieczętować v-ce Mistrzostwo Polski w sezonie 2017 – informuje LKS Szawer Leszno.

Zawodnicy i działacze Leszczyńskiego Klubu Speedrowerowego zapraszają kibiców na leszczyński tor. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00.

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower