Zawodnicy „Szawera” na odległych miejscach

24 września w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w speedrowerze. Do finału zakwalifikował się Mateusz Ludwiczak, zajął jednak dalszą pozycję.

W pierwszym półfinale Leszczyński Klub Speedrowerowy reprezentowało trzech zawodników. Po rozegraniu dwudziestu biegów VIII miejsce z 13 pkt (2,2,3,3,3) zajął Mateusz Ludwiczak, Bartosz Wojtal uplasował się na IX pozycji z 11 pkt (3,1,1,3,3), a Kamil Naskręt zdobył także 11 pkt (4,2,2,2,1), co przełożyło się na X lokatę.

W kolejnym półfinale do rywalizacji przystąpił Mikołaj Michalski, który zajął XIV pozycję z 7 pkt (2,1,2,2,t), a także Hubert Kielaszewski – uplasował się na XV miejsce z 7 pkt (2,1,1,1,2).

Z grona speedrowerzystów „Szawera” do finału udało się dostać jedynie Mateuszowi Ludwiczakowi. W swoich startach zdobył 8 punktów (1,3,2,1,1), co dało odległe XV miejsce.
Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower