M.Ludwiczak w drodze na Mistrzostwach Świata

Od najbliższego poniedziałku w Australii zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w speedrowerze, które potrwają do 3 grudnia. W gronie biało-czerwonych jest Mateusz Ludwiczak, zawodnik LKS „Szawer” Leszno.

W sezonie 2017 w statystykach zawodniczych DMP Mateusz Ludwiczak uplasował się na dziewiątym miejscu, zaliczając 48 biegów w dziesięciu spotkaniach, a jego średnia biegowa wyniosła 2,98 pkt.

Wczoraj leszczynianin wraz z kolejną grupą reprezentantów Polski wyleciał z warszawskiego Okęcia przez Paryż oraz chiński Kanton do Adelajdy.

25-latek otrzymał wsparcie od władz miasta Leszna oraz Federacji Związków Zawodowych Kolejarzy. Dodajmy, że w piątek z rąk prezydenta Łukasza Borowiaka otrzymał flagę Leszna.

 

Fot. LKS Szawer Leszno

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower