Speedrower: Trenują i edukują

Zawodnicy Leszczyńskiego Klubu Speedrowerowego „Szawer” przygotowują się do sezonu 2018. W wolnym czasie od treningu zachęcają do wstąpienia w szeregi klubu.

Tegoroczny sezon dla leszczyńskiego teamu zakończył się przede wszystkim wywalczeniem „srebra” w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Zawodnicy nie spoczęli na laurach i od kilku tygodni intensywnie trenują na sali, przygotowując się do startów w przyszłym roku.

Jednak treningi to nie jedyna działalność w przerwie między rozgrywkami. W miniony poniedziałek reprezentacja juniorów „Szawera” odwiedziła Przedszkole Miejskiej nr 15 w Lesznie, by przybliżyć sport, który uprawiają, a także zachęcić przedszkolaki do wstąpienia do leszczyńskiego teamu.

Dodajmy, że w połowie września na torze speedrowerowym w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski Żaków w kategoriach w kategoriach U-6 U-8, U-10 i U-12. Relację z tego wydarzenia przeczytasz pod tym linkiem – ZOBACZ.

 

(Fot.: LKS "Szawer" Leszno)

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower